Partnercontent Audiovisueel materiaal

Event met Soundfield ... en u bent een onvergetelijke ervaring rijker

Soundfield

Soundfield komt na de moeilijke COVID-periode weer boven water, en wel met een uitgebreid, vernieuwd en verjongd team. Het bedrijf verzorgde ondertussen alweer meerdere events, onder meer eind augustus het W-Festival in Oostende. Hun eerste postcorona-megaklus.

Meer dan geluid en licht

Soundfield zorgt niet alleen voor ‘gewoon licht en geluid’ maar creëert ervaringen die bijblijven. More than sound and light dus. En dat nu al bijna 25 jaar. Om de groei het hoofd te bieden ,verhuisde het bedrijf een aantal jaren geleden naar een pand van 3.000 m2 en vrij recent werd het managementteam uitgebreid met nog meer ‘doorwinterde rotten’, zoals Jo Van den Wijngaerde het zelf zegt.

Klein of groot, tegen transparante prijzen

Soundfield blijft synoniem voor professionaliteit en flexibiliteit. Jo: “We hebben de dode periode benut om onze werking digitaal te optimaliseren, het magazijn te reorganiseren, en de expertise van onze vaste crew aan te vullen met jong aankomend technisch talent. Na een aantal nieuwe investeringen zijn we klaar om live-events weer de nodige muziek- en lichtsfeer te geven: productshows, tentoonstellingen, congressen, corporate events, concerten, parties en megaspektakels. Onze garantie blijft: dezelfde contactpersoon tijdens het hele traject en transparante prijzen.”

Ingenieurs en designers

De crew van ervaren ingenieurs, designers en techniekers bedenken de beste oplossingen volgens de beschikbare ruimte en het thema. Het is een misvatting dat de technische partij niet zou moeten meedenken van in het begin. De locatie doet er niet toe: dat kan uw bedrijf zijn, een speciaal plekje of een plaats in het buitenland.

SOUNDFIELD
ATOMVELDSTRAAT(DE) 8/5
9450 DENDERHOUTEM
+3253805850
+32475821853
info@soundfield.be
www.soundfield.be

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Meer weten over

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
company corner

SOUNDFIELD

ATOMVELDSTRAAT(DE) 8/5, DENDERHOUTEM 9450
EventlocatiesEventbureausEventcateringEventorganisatieEventverhuur

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
09 december 2024

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine