Installeren en plannen van zonnesystemen op een plat dak met slechts één systeem!
Dome 6: Alleskunner voor het platte dak

Elk plat dak is individueel en heeft zijn eigen eisen waarmee bij de planning en installatie rekening moet worden gehouden. Zodat u hier geen kostbare tijd verliest, biedt het 'Dome 6' installatiesysteem u vier varianten met dezelfde componenten, maar maximale flexibiliteit:
- Dome 6.10 Xpress: Supersnelle montage dankzij vier montagestappen
- Dome 6.10 Classic: Geschikt voor daken met veel obstakels dankzij flexibele rijafstanden en tegelijkertijd geschikt voor trapeziumvormige beplating
- Dome 6.10 Classic LS: Gebruik van grote modules met beperkte draagkracht of voor hoge wind- en sneeuwlasten dankzij klemming aan de lange modulezijde
- S-Dome 6.15: betere invalshoek en dus hogere opbrengst dankzij 15° verhoging

Plan projecten snel en gemakkelijk met K2 Base!
Intuïtieve, betrouwbare en snelle planning is net zo belangrijk, en dat is wat de gratis "K2 Base" software u biedt. Hier ontvangt u aan het eind de volledige artikellijst, het gedetailleerde montageplan en het structurele analyserapport voor elk van uw projecten.
En om het nog sneller te maken, kunt u de projectgegevens rechtstreeks naar de tools van SolarEdge, SMA, Kostal, Fronius & Co. sturen om direct met de elektrische planning te beginnen!
Ben je op zoek naar een gemakkelijke manier om te beginnen of heb je tips nodig?
Gebruik dan de talrijke video's op het gratis platform "K2 Training". Daar geven K2-experts u gedegen en speelse basiskennis over advies, planning en installatie van onze montagesystemen. Begin direct!
INDUSTRIESTRASSE 18
71272 RENNINGEN
+31 683285968
o.devries@k2-systems.com
www.k2-systems.com

